Marka Kartell jest szczególnie znana ze swoich słynnych projektów krzeseł. Najbardziej popularne modele jak Masters czy Louis Ghost, szybko stały się ikonami designu. Stylowe krzesła dla Kartella zaprojektował Philippe Starck, ale również inni światowej sławy designerzy, tacy jak Piero Lissoni, Emilio Pucci czy Eugeni Quitllet. W dziedzinie wzornictwa nowoczesnych krzeseł, projektanci marki wykazują się niezwykłą oryginalnością, nie boją się eksperymentów, dzięki czemu możemy cieszyć się wyjątkowymi produktami wysokiej jakości.

Kartell Flagstore w Poznaniu oferuje krzesła włoskie wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej wszystkich modeli, każdy klient z pewnością odnajdzie wersję dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Louis Ghost to niezaprzeczalna ikona designu, która podbiła serca miłośników włoskiego wzornictwa na całym świecie. Autorem krzesła inspirowanego barokowym stylem Ludwika XV jest Philippe Starck. Tradycyjny wygląd dostosował do nowoczesnych realiów, otrzymując tym samym zaskakującą formę, którą podziwia każdy kto na nią spojrzy. Mimo iż w całości wykonane jest z przezroczystego lub barwnego poliwęglanu, krzesło jest wygodne, wytrzymałe oraz odporne na czynniki atmosferyczne.

W naszej ofercie znajduje się dziecięca, miniaturowa wersja tego modelu- Lou Lou Ghost.

Krzesła plastikowe nie mogą równać się z obiektami z poliwęglanu zaprojektowanymi przez Starcka.

Masters Jedno z najbardziej rozpoznawalnych projektów marki Kartell. Masters to hybryda łącząca w jedną całość różne style i trzy słynne modele krzeseł- „Serie 7” Arne Jacobsena, „Tulip Armchair” Eero Saarinena oraz „Eiffel Chair”. Krzesło nie tylko oddaje hołd tym trzem projektom, ale pokazuje również geniusz kreacyjny Starcka.

Piuma to nowość marki Kartell pokazana na Salone Del Mobile 2016- szybko znalazła swoich zwolenników i już dziś jest bardzo wysoko na liście najbardziej popularnych modeli naszego salonu. Autorem tej prostej, subtelnej lecz efektownej formy jest Piero Lissoni.

Victoria Ghost szybko stała się kultowym modelem krzesła projektu Starcka. Dzięki większemu doświadczeniu i możliwościom technologicznym firmy, projektant stworzył lekką, subtelną formę o mocnej i odpornej na czynniki atmosferyczne konstrukcji, wykonanej z wysokiej jakości materiałów. Eleganckie krzesło będzie ozdobą każdego nowoczesnego, ale również klasycznego wnętrza

Model La Marie to połączenie klasycznej formy, prostych linii oraz wysokiej jakości materiału i niezwykłej trwałości. Tym krzesłem Philippe Starck kolejny raz udowadnił, w jak niebanalny sposób połączyć tradycję z nowymi technologiami.

Innowacyjnym krzesłem marki Kartell jest model Mademoiselle, który łączy w sobie konstrukcję z poliwęglanu wysokiej jakości z komfortem użytkowania jakie daje miękkie siedzisko i elegancją poszycia z tkaniny.

W swojej ofercie posiadamy oryginalne krzesła do jadalni oraz krzesła do kuchni. Większość modeli z powodzeniem może być wykorzystywana w przestrzeniach publicznych oraz na zewnątrz, dzięki tworzywom sztucznym odpornym na wpływ czynników atmosferycznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem!