Marka Kartell kojarzona jest przede wszystkim z plastikowymi krzesłami oraz nowoczesnymi lampami. Jednakże w swojej ofercie posiada również niezwykłe włoskie sofy i fotele, zaprojektowane przez topowych projektantów, które odmienią każde wnętrze, a dodatkowo zapewnią wysoki komfort wypoczynku.

W naszym salonie oferujemy szeroki wybór produktów wypoczynkowych, a różnorodność kolorystyczna sprawia, że nowoczesne sofy marki Kartell będą ozdobą każdego salonu i innych przestrzeni przeznaczonych do relaksu.

Nowoczesny modularny system siedzisk, który zaprojektował Piero Lissoni, charakteryzuje się prostym kształtem. Konstrukcja jest wykonana z poliwęglanu, a wygodne siedzisko i oparcie stworzono z miękkiego poliuretanu pokrytego tkaniną. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz modularność poszczególnych elementów sprawia, że model Plastics jest nie tylko funkcjonalny, ale może dopasować się do naszych indywidualnych potrzeb.

Nowoczesne sofy Pop to propozycja marki Kartell dla bardzo wymagających klientów, którzy cenią sobie nie tylko najwyższą jakość i estetykę, ale również uniwersalność. Pop to pierwszy tapczan modularny, a dzięki szerokiej gamie dostępnych tkanin, możemy dostosować ją do każdej osoby- zarówno młodych ludzi pragnących nowoczesnego charakteru, jak i dojrzałych miłośników designu. Sofa Pop jest chętnie wybierana nie tylko do prywatnych mieszkań, ale również do przestrzeni publicznych.

Sofy włoskie Largo, które zaprojektował Piero Lissoni, to niezwykłe połączenie komfortu, wysokiej jakości i nowoczesnej estetyki. To kolejna modularna propozycja, która zwraca na siebie uwagę swoim prostym wyglądem. Właśnie ta prostota najczęściej przyciąga osoby, które wybierają sofy do salonu.

Patricia Urquiola do marki Kartell wniosła kobiecy pierwiastek. Forma sofy odwołuje się do organicznych wzorów inspirowanych naturą, charakterystycznych dla artystki. Szeroka gama kolorystyczna dostępnych tkanin daje możliwość dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb. Kolekcję uzupełnia również wygodny fotel.

To pierwszy model wykonany całkowicie z tworzywa, a dokładnie z barwionego w masie polietylenu. Dzięki technologii i badaniom naukowym firma Kartell, jako pierwsza w branży, wprowadziła do seryjnej produkcji projekt, który do tej pory był wykonywany rzemieślniczo. Obecnie Bubble Club stanowi rodzinę produktów, odnoszących się do dawnych klubowych salonów. Modele z tej kolekcji doskonale uzupełnią aranżację ogrodu, tarasu, otoczenia hoteli oraz restauracji, dzięki swojej wyjątkowej odporności na działanie czynników atmosferycznych.

Uncle Jack to nietypowa sofa wykonana z całości z poliwęglanu. Oczywiście autorem tak innowacyjnego rozwiązania nie mógł być nikt inny jak Philippe Starck. Projekt prezentuje możliwości techniczne poliwęglanu oraz jego szerokie zastosowanie w dziedzinie projektowania mebli.