Stół często nazywamy sercem domu, ponieważ przy nim spędzamy najwięcej czasu spożywając wspólnie posiłki, spotykając się ze znajomymi przy kolacji, urządzając przyjęcia z ważnych dla nas okazji. Każdy dom zasługuje na oryginalny stół, który nie tylko będzie ozdobą wnętrza, ale również przy którym chętnie będziemy spędzać czas z bliskimi. Stoły włoskie marki Kartell są do tego idealnie stworzone, w końcu to Włosi najlepiej wiedzą jak celebrować każdą chwilę!

Multifunkcjonalny  projekt Antonio Citterio to sukcesywnie powiększająca się gama stołów, których forma, wykończenie oraz możliwości kompozycji pozwalają zaaranżować ten produkt zarówno w przestrzeni mieszkalnej jak i publicznej. Stoły szklane i tworzywa sztuczne połączono w jeden model, którym jest właśnie Multiplo.

Japońska minimalistyczna estetyka projektanta Tokujin Yoshioka łączy się z nowymi technologiami marki Kartell. Proste linie i transparentny materiał sprawiają, że stylowe stoły z linii Invisible dopasują się do każdego wnętrza.

Mały i funkcjonalny stolik Tip Top to propozycja od Philippe Starcka, który  jest twórcą tego modelu. Połączenie barwnego blatu z przezroczystą nóżką, na której się opiera, nadaje strukturze głębi. Będzie idealnym dopełnieniem aranżacji salonu czy sypialni.

To minimalistyczna i elegancka linia stolików, której pomysłodawcami są Philippe Starck i Eugeni Quitllet. Niezwykłego charakteru dodaje plisowana transparentna noga o kwadratowym bądź okrągłym przekroju, na którym opiera się blat. Atutem tego projektu jest możliwość dostosowania przedmiotu do indywidualnych potrzeb- kształt blatu występuje w wersji okrągłej oraz kwadratowej, dzięki czemu Top Top znajdzie różnorodne zastosowanie. Okrągłe stoły sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach, natomiast kwadratowe blaty będą doskonałym rozwiązaniem, jeśli nie zależy nam na oszczędności miejsca.

To lekki rozkładany stół typu „light office”. Dzięki jego mobilności jest idealnym rozwiązaniem dla pracujących osób, które często podróżują i cenią sobie komfortowe warunki pracy i estetykę. Spoon znajdzie również zastosowanie w małych pomieszczeniach, w których toczy się walka o każdy centymetr. Jego prosty system, estetyczny wygląd i różnorodne zastosowanie sprawia, że ten model jest chętnie wybierany przez naszych klientów.